START   |   DITT LOKALA TRYCKERI    |    GRAFISK VERKSTAD   |    VINYLVERKSTAD    |    INDUSTRIGRAFIK    |    X-BOARD    |    JOBBA HOS OSS    |    KONTAKT

Öppettider
Vardagar mellan 8.00-16.00 är här alltid folk.
Oftast är någon duktig och kommer lite tidigare och lämnar lite senare!
Kontakta oss!

Här nedan finns en lista över de i vår personal med mest kundkontakt. Se vem som kan hjälpa dig.
 

Info / Växel

Maila: info@mediagarden.se
Ring: 042-311 08 00

Dov Gatmon

Ägare / Projektledare Industrigrafik

Maila: dov@mediagarden.se
Ring: 0735 456 339

Jenny Marköö

Projektledare

Maila: jenny@mediagarden.se
Ring: 070 333 81 18

Fredrik Kortsson

Projektledare Vinylverkstan

Maila: fredrik@mediagarden.se
Ring: 076 337 06 36

Janet Svärd

Projektledare Vinylverkstad

Maila: janet@mediagarden.se
Ring: 076 311 32 99

Ulrika Sundvall

Projektledare trycksaker / Originalare

Maila: ulrika@mediagarden.se
Ring: 073 521 5373

Christian Sjöberg

Originalare / Formgivare / Konstruktör

Maila: christian@mediagarden.se
Ring: 076 014 4501

Sara Zettergren

Originalare / Formgivare / Konstruktör

Maila: sara@mediagarden.se
Ring: 072 155 1973
Hitta hit!
Vi finns på Sporthallsvägen 4 i Höganäs. Precis brevid Posten. Välkommen in!
Några case.
Hos oss kan du få hjälp med papperstryck, vinyl, storformat, förpackningar, displayer och utställningar.
Och en liten rad till. Mest för syns skull.

Kuber för Kolossal

Kreativa kuber för Lunds Universitet genom reklambyrån Kolossal. Fint och stapelbart.

Möbelmässan

Till Materialbibliotekets utställning om japanska material byggde vi en monter som ritades av en japansk arkitekt.

Fynd-auktion

Kul skyltning i X-Board kraft.
 

Sociala medier
Vi finns på Facebook och Linkedin. Följ oss där!


Mediagården Grafisk Produktion AB  |  Box 114, 263 22 Höganäs  |  042-311 08 00   |   info@mediagarden.se