START   |   DITT LOKALA TRYCKERI    |    GRAFISK VERKSTAD   |    VINYLVERKSTAD    |    INDUSTRIGRAFIK    |    X-BOARD    |    JOBBA HOS OSS    |    KONTAKT

Öppettider
Vardagar mellan 8.00-16.00 är här alltid folk.
Oftast är någon duktig och kommer lite tidigare och lämnar lite senare!
Kontakta oss!

Jenny Marköö

VD / Försäljning

Maila: jenny@mediagarden.se
Ring: 070 333 81 18

Mattias Thene

Försäljning

Maila: mattias@mediagarden.se
Ring: 073 543 5201

Katarina Möllergren

Försäljning

Maila: katarina@mediagarden.se
Ring: 070 818 6370

Janet Svärd

Produktionsledare / Projektledare

Maila: janet@mediagarden.se
Ring: 076 311 32 99

Fredrik Kortsson

Projektledare Vinylverkstan

Maila: fredrik@mediagarden.se
Ring: 076 337 06 36

Ulrika Sundvall

Projektledare / Säljare Trycksaker

Maila: ulrika@mediagarden.se
Ring: 073 521 5373

Sara Zettergren

Originalare / Formgivare / Konstruktör

Lina Holst

Originalare / Formgivare / Konstruktör

Kattis Lafoot

Ekonomi
Maila: kattis@mediagarden.se

Dov Gatmon

Ekonomi
Maila: dov@mediagarden.se

Info / Växel

Maila: info@mediagarden.se
Ring: 042-311 08 00
Hitta hit!
Vi finns på Sporthallsvägen 4 i Höganäs. Med ingång från gården bakom Posten. Välkommen in!
Några case.
Hos oss kan du få hjälp med papperstryck, vinyl, storformat, förpackningar, displayer och utställningar.
Och en liten rad till. Mest för syns skull.

Kuber för Kolossal

Kreativa kuber för Lunds Universitet genom reklambyrån Kolossal. Fint och stapelbart.

Möbelmässan

Till Materialbibliotekets utställning om japanska material byggde vi en monter som ritades av en japansk arkitekt.

Fynd-auktion

Kul skyltning i X-Board kraft.
 

Sociala medier
Vi finns på Facebook och Linkedin. Följ oss där!


Mediagården Grafisk Produktion AB  |  Box 114, 263 22 Höganäs  |  042-311 08 00   |   info@mediagarden.se